HAC ORGANİZASYONU
UMRE ORGANİZASYONU
YURTİÇİ TURLAR
YURTDIŞI TURLAR
FAYDALI LİNKLER
SPA HOTEL COLASSAE

e-Posta   Yazdır
Spa Hotel Colossae


 

Adını, Frigya’nın en önemli yerleşim yerlerinden biri olan COLOSSAE antik şehrinden alan otelimiz, Pamukkale’nin travertenleri ve antik termal şehir Hierapolis’in kalıntılarının hemen yanı başındadır. Eğitimli ve deneyimli çalışanları ile misafirlerinin önceliği kenid önceliği olarak kabul etmiştir. Benimsediği değerlerden ödün vermeden, referans gösterilebilir bir işletme yapısıyla, sürekli yenilenen çizgisiyle sizlerle yola devam etmenin gururunu taşımaktadır.

 

Otelimiz, T.C. Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 25.06.2003 tarih ve 5 no’lu “Kaplıca Tesisi İşletme İzni” belgesi” ile “KAPLICA KÜR OTELİ” olarak belgelendirmiştir.

 

KONAKLAMA

COLOSSAE THERMAL HOTEL toplam 231 oda (21 suit), 502 yatak kapasitesine sahip olup odalar misafirlerimizin beklentilerine cevap verebilecek özelliklerdir. Odalarımızda; mini bar, telefon, kablosuz ve kablolu internet, uydu TV, müzik yayını, split klima, kasa, özel banyo, saç kurutma makinası ve balkon mevcuttur. Dileyen misafirlerimiz 24 saat oda servisi hizmetlerinden faydalanabilirler. Kahvaltı ve aperatifleri odalarında alabilirler.

 

RESTAURANT VE BAR

Geniş konuk ağırlama kapasitesine sahip COLOSSAE Termal’de kokteyler, akşam yemekleri, sünnet ve düğün törenleri, şirket ve bayi toplantıları, kongreler, doğum günü ve yıldönümü gibi özel kutlamalar için ayrı ayrı kategorilerde hizemt verebilen çok amaçlı salonlar bulunmaktadır.

Ziyafet ve toplantılar sırasında COLSSAE Termal, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü servisi sağlamakta olup, eğitimli ve deneyimli kadrosu ile mükemmel hizmet vermektedir.

 

SPA VE TERMAL

Termal su, banyo ve içme olarak kullanıldığında, kişinin dayanıklılığını artırır. Banyo etkisi; Kas ve eklem dokularının fizyolojik düzenlenmesi, dejenarif hastalıklar, kronik romatizmal hastalıklar, vertebral problemler, eklem dışı problemler, nörolojik ve ortopedik rehabilitatif durumlar, alerjik egzama, stres-anksiyete-nedensiz baş ağrıları-iştahsılık gibi nörovejatif yakınmalar,

 

İçme Etkisi; Spastik mide, hiper asidite, sindirim sistemi tembelliği, idrar yolu enfeksiyonları, idrar artırıcı etki,

 

Uygulanmayan Durumlar; Hastalıkların akut dönemi, ateşli infeksiyöz hastalıklar, kalp-böbrek-karaciğer yetersizliği, aktif tümör varlığı, kanama ile seyreden hastalıklar, epilepsi-psikoz durumları, başka bir kimsenin yardımına muhtaç olanlar

 

 

ULAŞIM

Uçak, Otobüs, trenle Avrupa’nın birçok şehrinden, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Dalaman havaalanlarına, oradan da iç hat uçuşlarıyla Denizli’ye

 

Neredeyse saat başı büyük şehirlerden kalkan otobüslerlerle ya da 8333 km. Sahil şeridi üzerinde bir limana deniz yoluyla ulaşabilirsiniz.

  DUYURU VE HABER ARŞİVİ     DÜNYA DİLLERİNDE KURAN-I KERİM MEALLERİ     DUYURU VE HABER ARŞİVİ     2019 YILI HAC PROGRAMLARIMIZ AÇIKLANMIŞTIR.     2019 ŞUBAT-MART-NİSAN UMRE PROGRAMLARI  
RAJA TURİZM SEYAHAT ACENTASI
BÜYÜK KARAMAN CAD. TAYLASAN SOK. NO:2 34083 FATİH - İSTANBUL
TEL: +90 212 534 16 24  FAKS: +90 212 534 16 29
info@rajatour.net     www.rajatour.net