HAC ORGANİZASYONU
UMRE ORGANİZASYONU
YURTİÇİ TURLAR
YURTDIŞI TURLAR
FAYDALI LİNKLER
DUBAİ TURU

e-Posta   Yazdır
DUBAI


DUBAİ TURU
01 Mayıs – 04 Mayıs 2013
3 GECE 4 GÜN

 

1.Gün: 01 Mayıs 2013
Siz değerli misafirlerimizle saat 22.30’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından uçağa geçiş. Saat: 01:10'da İstanbul havaalanından Dubai’ye hareket. 06:00 da varış ve alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma. Kahvaltı için restoranımıza hareket, kahvaltı sonrası özel aracımız ile panoramik Dubai şehir turumuza çıkıyoruz. Bu turumuz esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Ayrıca dünyanın 8. harikası arasına giren Palmiye adasına hareket ve adanın gezilmesinin ardından akşam üstü Crek Tekne Turuna (ekstra) hareket ediyoruz. Turumuzda Dubai’yi ikiye bölen sunni koyda gece manzarası ile Dubai'yi izleyebilir ve alacağımız akşam yemeği ile hoşça vakit geçirebiliriz. Tur bitimi otelinize transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği ve otelimizde geceleme.

 

2. Gün: 02 Mayıs 2013
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab otelinde öğle yemeği turuna katılabilirler (125 Euro). Öğleden sonra düzenlenecek olan, Çöl Safari turuna katılıyoruz. Bu turumuzda önce 4X4 jiplerle çölde kum tepelerinde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, içecekler ve şov gösterileri ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası jiplerimiz bizleri tekrar otellerinize bırakıyor. Geceleme otelinizde.

 

3.Gün: 03 Mayıs 2013
Sabah kahvaltısının ardından deniz & kum & güneşin tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Dileyen Misafirlerimiz ile Saat 18.00’da Abu Dhabi ye transfer için otelden hareket. Varışı takiben panoramik Abu Dhabi turu. Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi görülecek yerler arasındadır. Alacağımız açık büfe öğle yemeğinin ardından Marina bölgesinde serbest zaman ve Dubai'ye hareket. Tur sonrasında yine aracımız ile otelimize dönüyoruz . Geceleme otelimizde.

 

4.Gün: 04 Mayıs 2013
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından alışveriş merkezlerinde serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bu serbest zamanda Burç Khalife’ye (Dünyanın en  yüksek binası, 828 m.) çıkabilir. Dubai havaalanına hareket saat 20:50'de İstanbul’a hareket.

 

“İstanbul’a Hoş Geldiniz”
Bir başka RAJA TURİZM seyahatinde buluşmak dileği ile…

 

TUR BEDELİ : İki kişilik odada kişi başı   600  EURO

 

KAYIT VE VİZE İÇİN GEREKEN EVRAKLAR
* Tur tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport
* Bir adet vesikalık fotoğraf
* Kimlik fotokopisi


 
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
* Sabiha Gökçen Havalimanından İstanbul / Dubai / İstanbul Uçuşu (Fly Dubai Hava Yolları ile)
* Havalimanı Vergileri
* 3 Gece 4 yıldızlı otelde konaklama
* İlk gün sabah kahvaltısı
* Otelde 3 açık büfe kahvaltı
* Seyahat Sigortası (15 Euro)
* Yerel Rehberlik

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Dubai Vize Ücreti 85 Euro (Yeşil Pasaportlu misafirler vize ücretinden muaf tutulmaktadır.)
* Otel ekstraları (minibar, telefon, oda servisi vb…)
* Yemeklerde alınan ekstra menüler
* Yurt Dışı Çıkış Ücreti (15 TL)

 

NOTLAR

* Dubai ile Türkiye arasında 2 saat (ileri) saat farkı vardır.
* İletişim için Dubai telefon hatları havalimanından temin edilebilir.
* Safari turu için misafirlerimizin yanlarına terlik veya sandalet almalarını tavsiye ederiz.
* Misafirlerimizin B.A.Emirlikleri Dirhemi’ne çevirmek üzere yanlarına dolar almalarını tavsiye ederiz.
* Raja Turizm, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.


EKSTRA PROGRAMLAR
* Tekne turu eşliğinde akşam yemeği (65 Euro)
* Abu Dhabi turu ve akşam yemeği (80 Euro)
* Safari turu ve Bedevi Çadırı’nda akşam yemeği (75 Euro)
* Dubai BurjKhalife’ye çıkış (Dünyanın en yüksek binası, 828 m.) (40 Euro)

 

  DUYURU VE HABER ARŞİVİ     DÜNYA DİLLERİNDE KURAN-I KERİM MEALLERİ     DUYURU VE HABER ARŞİVİ     2019 YILI HAC PROGRAMLARIMIZ AÇIKLANMIŞTIR.     2019 ŞUBAT-MART-NİSAN UMRE PROGRAMLARI  
RAJA TURİZM SEYAHAT ACENTASI
BÜYÜK KARAMAN CAD. TAYLASAN SOK. NO:2 34083 FATİH - İSTANBUL
TEL: +90 212 534 16 24  FAKS: +90 212 534 16 29
info@rajatour.net     www.rajatour.net