HAC ORGANİZASYONU
UMRE ORGANİZASYONU
YURTİÇİ TURLAR
YURTDIŞI TURLAR
FAYDALI LİNKLER
ÇOK ÖNEMLİ DUYURU

e-Posta   Yazdır ÇOK ÖNEMLİ DUYURU

2016 yılı hac organizasyonunda çekilecek kura sonucu kesin kayıt yapmaya hak kazanan hacı adaylarımızın kayıt işlemleri internet ortamında veya Acentamız Merkez ve Kayıt yetkili acentalarımız ofislerinde 07-18 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. Ancak acentalara ayrılan kota sınırlı olması ve muhtemelen acentalara ayrılan kotanın kayıtlar başlandıktan 1 saat içinde dolacağından hacı adaylarımızın mağdur olmamaları adına kayıt olmak için acele etmeleri ve acentamızdan yardım almaları önemle rica olunur.

  

Kayıt işlemi için Kayıt yaptırabilir belgesini almak için hacı adayları hac.diyanet.gov.tr adresindeki ‘2016 yılı kontenjan belgesi alma’ linkine girip T.C. Kimlik numarası ile güvenlik katmanını doğrulayıp ‘ara’ butonunu tıklayacaklardır.

  

Ön kayıt yaptırırken vermiş oldukları cep telefonuna Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından gönderilen mesajdaki şifreyi girdikten sonra ‘devam’ butonuna tıklayıp kendisi ve grubuna ait isimlerin bulunduğu ekrandan Acenta organizasyonunu tercih edecek ve ‘kaydet’ butonunu tıklayıp kayıt işlemini tamamlayacaktır.

  

Bu tercihine ait ekran çıktısını yazdırıp veya bilgisayarına kaydedebilecektir.Bu çıktı ile birlikte Diyanet İşleri Başkanlığı ile sözleşme imzalamış kayıt yapmaya yetkili acentamıza 07-18 Mart 2016 tarihleri arasında kesin kayıtlarını yaptıracaklardır.

 

Ayrıntıli bilgi için 0212 534 16 24 

 

 

  DUYURU VE HABER ARŞİVİ     DÜNYA DİLLERİNDE KURAN-I KERİM MEALLERİ     DUYURU VE HABER ARŞİVİ     2019 YILI HAC PROGRAMLARIMIZ AÇIKLANMIŞTIR.     2019 ŞUBAT-MART-NİSAN UMRE PROGRAMLARI  
RAJA TURİZM SEYAHAT ACENTASI
BÜYÜK KARAMAN CAD. TAYLASAN SOK. NO:2 34083 FATİH - İSTANBUL
TEL: +90 212 534 16 24  FAKS: +90 212 534 16 29
info@rajatour.net     www.rajatour.net