HAC ORGANİZASYONU
UMRE ORGANİZASYONU
YURTİÇİ TURLAR
YURTDIŞI TURLAR
FAYDALI LİNKLER
ŞİRKET PROFİLİ

e-Posta   Yazdır  

 

Bizi Tanıyın...
1988 yılında A Grubu olarak kurulan Raja Turizm Seyahat Acentası, kuruluş itibariyle iç ve dış turlar ve kültür turları alanında faaliyet göstermiştir.
1994 yılından itibaren Hac ve Umre organizasyonları ve inanç turlarını da faaliyet alanları arasına ekleyerek, bu organizasyonlarda uzmanlaşmış ve sektörde bu günkü hakettiği yerini almıştır.
Zaman içerisinde faaliyet alanlarını genişleterek, öncü ve yenilikçi hizmet anlayışından taviz vermeden, toplumsal sorumluluk bilinci ile hareket etmeyi kendine prensip edinmiştir.
Hizmet verdiğimiz alanların başında temel uzmanlık konumuz olan olan Hac ve Umre turları gelmektedir.
“Emin ellerde, güvenle, huzur içinde” sloganıyla yola çıkan acentamız, sağlam alt yapısı, tecrübeli ve dinamik kadrosu, merkez ve şubeleri ile birlikte Türkiye geneline yayılmış yetkili kayıt acentaları ile her zaman sizlerin güvenini kazanmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Yapılan tüm çalışmalarda ve verilen tüm hizmetlerde her zaman en iyisini sizlere sunmaya gayret eden Raja Turizm, bu yolda hiç bir fedakarlıktan kesinlikle kaçınmamıştır.
Bu düşüncelerle, siz kıymetli dostlarımızın manevi varlığını ve desteğini hep yanımızda hissedip, bundan aldığımız güçle çok daha iyi yerlerde sizlere en iyiyi, en güzeli vermenin gayreti içerisindeyiz.
Farkı, yaşayarak anlamanız için biz her zaman yanınızdayız.
Keyifli, sağlıklı, huzur ve mutluluk dolu günler dileriz..

Hac ve Umre Organizasyonu
Hac ve Umre doğru bilgi ve rehberlik gerektiren bir ibadettir. Bu sebepledir ki; mukaddes beldelerin misafirlerini aydınlatmak ve her türlü zorluklarını gidermek ancak tecrübe ile mümkün olmaktadır.
Raja Turizm, verilen hizmetin manevi sorumluluğunun bilinciyle tüm hacılarımızın ve umrecilerimizin ibadetlerinin şartlarını hakkıyla yerine getirebilmeleri için hiç bir fedakarlıktan kaçınmamaktadır.
Bu mukaddes yolculuğa çıkan siz Allah’ın değerli misafirlerinin Kur’an ve Sünnet ışığında, bid’at ve hurafelerden uzak bir Hac ve Umre yapması bizim için büyük bir ehemmiyet arzetmektedir.Amacımız; usulüne uygun bir ibadet, güven ve huzur, sağlıklı intikal, ikamet ve 20 yıllık tecrübeye dayalı üstün hizmet anlayışı ile sizlere en iyiyi  ve en güzeli sunabilmektir.
Raja Turizm olarak misafirlermize en güzel hizmeti verebilmek sağlıklı, huzurlu vu huşu içinde bir Hac ve Umre yapabilmelerini sağlamak için Mekke ve Medine’deki tecrübeli ve dinamik ekibimizle her zaman hizmetindeyiz.
Raja Turizm, bu mukaddes yolculukta sizlere en iyi hizmeti vermenin haklı onurunu her zaman yaşamaktadır.

  

İnanç Turları
Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere İslâm medeniyetinin ve diğer semavi dinlerin izlerini taşıyan coğrafyaları gezmek, görmek ve o coğrafyalardaki yoğun manevi havayı yaşamaya bekliyoruz.
Raja Turizm, unutulmaz anıların yaşandığı ve en güzel şekilde geçirebileceğiniz mutlu bir tatilin kapılarını sizlere açıyor.

 

Alternatif Tatil ve İç Turizm
Güneş, deniz, kum, havuz, orman ve huzur. Siz denizin, güneşin ve doğanın tadını çıkarırken çocuklarınız da yeni arkadaşlar edinmenin mutluluğunu yaşayacaklar. Beş yıldızlı tatil konforunu ve doyumsuz Türk mutfağı tatlarını benzersiz aktivitelerle birleştirerek hafızalardan silinmeyecek bir tatil yaşatmak için hizmetinizdeyiz.

 

Kültür Turları
Tarih ve medeniyetin beşiği olan ülkemizin kültür ve tabiat harikası bölgelerini gezmek, görmek, tarih ve doğa bilincini özümsemek için yılın dört mevsimi eşsiz imkanlardan yararlanabilirsiniz.

 

Dış Turlar
Farklı tarih ve medeniyetin beşiği olan ülkeleri gezmek, görmek, değişik kültürleri tanımak, tarih ve doğa bilincini geliştirmek için unutamayacağınız hatıralarla dolu bir yolculuğa davet ediyoruz.

Termal Turlar
Sağlık ve şifa kaynağı kaplıcalarımız sizleri bekliyor. Açık - kapalı termal yüzme havuzları, saunalı - jakuzili özel aile banyoları, Türk hamamları, buhar banyoları, masajlar, çamur banyoları, fizik tedavi - rehabilitasyon üniteleri, zayıflama üniteleri ile daha sağlıklı ve daha farklı bir tatille hayatınıza renk katın.

 

Bilet Satışı ve Rent a Car
Ayrıca, zamandan tasarruf ve kolay ulaşım için Türkiye’nin ve dünyanın her noktasına, ekonomik uçak biletlerini Raja Turizm’den temin edebilir, kısa ya da uzun süreli araç kiralamalarınızda Rent a Car hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
 

 

ACENTA İŞLETME BELGESİ  

 

 

 

  2020 HAC PROGRAMLARIMIZ AÇIKLANMIŞTIR.     DUYURU VE HABER ARŞİVİ     DÜNYA DİLLERİNDE KURAN-I KERİM MEALLERİ     DUYURU VE HABER ARŞİVİ  
RAJA TURİZM SEYAHAT ACENTASI
BÜYÜK KARAMAN CAD. TAYLASAN SOK. NO:2 34083 FATİH - İSTANBUL
TEL: +90 212 534 16 24  FAKS: +90 212 534 16 29
info@rajatour.net     www.rajatour.net